Malevilské chalupy

Představujeme naše malevilské chalupy, které se nachází 100 metrů od hlavního areálu Malevilu. Chalupy jsou plně zařízené pro bezstarostný pobyt a rádi vám do nich připravíme snídani nebo přivezeme venkovní gril.

Chalupa U lípy

Chalupa prošla úplnou rekonstrukcí a je kompletně vybavena. V horním patře chalupy jsou dvě ložnice s toaletou, v přízemí je plně vybavená kuchyň včetně lednice, mikrovlnné trouby a myčky na nádobí, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostaná toaleta, obývací pokoj s krbem a společným sezením, LCD televizor a venku je prostorná terasa s velkou zahradou. Chalupa je na klidném místě mimo dopravní komunikaci přibližné 100 metrů od Malevilu. Kapacita chalupy je 5 osob s možností dalších přistýlek.

Chalupa U strže

Na jaře 2014 byla dostavena druhá chalupa s názvem U strže. Chalupa leží vedle 18. jamky a stejně jak na Chalupě U lípy jsou zde dvě ložnice, obývací pokoj s krbem, vybavená kuchyň, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta... Zkrátka vše, co potřebujete pro dlouhodobý pobyt v Lužických horách.

Chalupa U potoka

Nejmenší z malevilských chalup byla otevřena v srpnu 2014 a její název je U potoka. Tato chalupa je sice menší než dvě stávající, ale rozložení pokojů je stejné a její kapacita je také 5 osob.

Chalupa U rybníka

Zatím poslední malevilská chalupa byla otevřena v dubnu 2015. Její název je U rybníka a je největší ze všech malevilských chalup. Její kapacita je 9 osob s možností dalších přistýlek. V horním patře chalupy jsou 4 ložnice s toaletou, v přízemí je plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s krbem a společným sezením, LCD televizor a koupelna s vanou i sprchovým koutem a samostatná toaleta. Chalupa U rybníka má rovněž prostornou terasu s venkovním posezením a navíc má také speciální místnost pro úschovu jízdních kol. Najdete ji pod odpalištěm osmnácté jamky.