Outdoor


Outdoor programy

 

Outdoor programy jsou zaměřené na zábavu, bližší poznání kolektivu, na rozvoj spolupráce a komunikace, stmelení týmu, dobrodružství a odpočinek.

Místo činu
Originální týmová hra s detektivním příběhem ve stylu “únikové hry”. Má má pevně danou skladbu aktivit, dynamický spád, týmy si tvoří vlastní logistiku a používají malé tablety. Závěrečné rozuzlení následuje 15 otázek v plně moderované show. Úplný závěr exploduje v dynamické, strhující týmové štafetě, která vygraduje celou atmosféru.
vat

outdoor - indoor možné kofigurovat

3 hodiny 

 5 - 200


Lužická opevnění
Zcela ojedinělý koncept oživující historii betonových bunkrů. Při dobrodružném pojetí týmové spolupráci si užijete mnoho zábavy, ale dozvíte
se také mnoho nejen historických zajímavostí.

příroda, hory, les, voda, vhodné pro kombinování s indoor

3,5 hodiny - celý den

100-300


Malevilský pětiboj
jednoduchý koncept zábavné týmové soutěže. Hra je založená na absolvování fyzických a sportovně laděných výzev

80% outdoor (preference 100%)

3 - 3,5 hodiny

12 - 200


Jungle survival
Teambuilding koncept s edukační výstupem. Téma je přežití v džungli, aktivity jsou duševně a fyzicky velmi vyvážené, celková obtížnost programu spíše nízká, důraz je kladem na komunikační procesy a získání nových znalostí v oblasti přežití.

 

50% indoor 50% outdoor 

3 - 4 hodiny

8 - 120


Humanus
Prémiový dobrodružný program s pohnutou historií, podzemním labyrintem a velkými výzvami v krajině Českého Švýcarska. Cílem a motivačním faktorem je zjišťování historických událostí v chronologické posloupnosti tak, jak se opravdu udály.  V cestě za vytvořením uceleného obrazu historie účastníci překonávají náročné a nestandardní fyzické i duševní výzvy. Výjimečnost a historická hodnota lokality působí na účastníky vždy zcela ohromujícím dojmem. 
outdoor

4,5 hodin - 5 hodin

8 - 80 


Guinessovy rekordy
Nápadité, nenáročné a velmi zábavné týmové i individuální úkoly v tématice Guinessových rekordů ve velmi dynamickém soutěžním pojetí celého programu

80% outdoor (preference 100%)

3,5 hodiny

14 - 200


Team scrabble
Kreativní a velmi motivační týmový koncept doprovázený týmovou soutěží s tvorbou originálních slovních spojení orientovaných do vaší firemní kultury, hodnot či na podporu nového produktu či vaší marketingové strategie

Čas: 3 - 4 hodiny
Počet: 18 – 200 osob
Prostředí: 50% outdoor – 50% indoor

50% outdoor - 50% indoor

3 - 4 hodiny

18 - 200


Zlatá horečka
Velmi motivační týmová hra a dynamická soutěž obsahující vyvážený poměr fyzických aktivit a duševních výzev. Dobrodružný koncept hry reflektuje skutečné události z roku 1846 na Aljašce, doplněné o zajímavosti tipu „víte že?“  Týmy plní jednotlivé výzvy a úkoly, sbírají stovky zlatých valounů

80% outdoor (preference 100%)

3 - 4 hodiny

18 - 200


Malevilská mise
Pohodový týmový program zaměřený na zábavu a podpořu týmového ducha. 

outdoor v okolí Malevilu

1,5 - 2 hodiny

10 - 300 Samostatné aktivity 

Ferrata – lezení po železných zajištěných cestách
Velmi prožitková a dobrodružná aktivita, která zanechá silné zážitky a pozitivní emoce. Aktivita se odehrává v cca 10minut jízdy vzdálené lokalitě v německé skalní oblasti nedaleko městečka Oyibin. Vizuálně je oblast na druhé straně lužického vrcholu Hvozd, dominující nad Malevilem. Dopravu do místa není v ceně, na vyžádání Vám zajistíme. Veškeré materiálové vybavení, které používáme je atestované v nejkvalitnější dostupné úrovni.Před samotnou akcí Vám náš akreditovaný tým předvede krátkou instruktáž a „ferrata“ koučink s vysvětlení základních pravidel a činností.
Časový rozsah trvání aktivity je cca 4 hodiny, maximální kapacita účastníků je z bezpečnostních důvodů omezena na 20 osob.
Vícečetná produkce je z bezpečnostních a technických důvodů možná pouze v násobkách ceny.

Lanové centrum
Má zcela unikátní tvar obrovského 20m trianglu se soustavou horizontálních lezeckých překážek, lanovkou a skokem do houpačky. Jako jediní provozovatelé v ČR používáme tříbodový systém jištění, který má oproti standardním lanovým centrum o jedno jištění více. Účastníci se jistí pomocí samojištění. Kapacity centra je 25 osob / hodinu.

Střelby
V rámci naší produkce Vám připravíme různé druhy střelby na terč. Nejčastější disciplíny:

•lukostřelba
•speciální „větrovka“ poháněná 250 ATM stlačeného vzduchu - replika pušky US army
•výkonná vzduchová sportovní pistole
•plynový bubínkový revolver – replika Smith&Wesson
•ruční praky
•foukací šipky
•házecí nože a hvězdice

V rámci 2 hodinové produkce pro Vás připravíme vybrané stanoviště včetně bezpečnostní kevlarové sítě, terčů, střeliva a odborné obsluhy.


Event manager

Iva Houfková
iva.houfkova@malevil.cz
+420 607 044 934

Markéta Pejšová
+420 777 361 363
marketa.pejsova@malevil.cz

Rozšíření nabídky pro firemní akce

Je na čase po zimě oprášit čtyřkolky a vyrazit do přírody v okolí Malevilu

Přijeďte oslavit první máj a užít si krásné chvíle ve dvou

Léto už je za dveřmiKontakty
  • Malevil s.r.o.
    Heřmanice v Podještědí 280
    471 25 Jablonné v Podještědí
Telefony

  • +420 487 762 760 - Recepce hotel
  • +420 487 762 107 - Recepce golf
  • +420 487 762 761 - Restaurace
  • +420 607 044 934 - Firemní akce 

 

Newsletter

Design & Development by

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace