Malevilské chalupy

Chalupa U lípy

Hned vedle 18. jamky se nachází lužická chalupa, která je vhodná i na dlouhodobé pobyty. Chalupa prošla úplnou rekonstrukcí a je kompletně vybavena. V horním patře chalupy jsou dvě ložnice s toaletou, v přízemí je plně vybavená kuchyň včetně lednice, mikrovlné trouby a myčky na nádobí, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostaná toaleta, obývací pokoj s krbem a společným sezením, LCD televizor se satelitním příjmem a venku je prostorná terasa s velkou zahradou. Chalupa je na klidném místě mimo dopravní komunikaci přibližné 200 metrů od Malevilu. Kapacita chalupy je 5 osob s možností dalších přistýlek.

 

Chalupa U strže

Na jaře 2014 byla dostavena druhá chalupa s názvem U strže. Chalupa leží vedle 18. jamky a stejně jak na Chalupě U Lípy zde jsou dvě ložnice, obývací pokoj s krbem, vybavená kuchyň, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta... Zkrátka vše, co potřebujete pro dlouhodobý pobyt v Lužických horách. 

 

Chalupa U potoka

Nejmenší z malevilských chalup byla otevřena v srpnu 2014 a její název je U potoka. Tato chalupa je sice menší, než dvě stávající, ale rozložení pokojů je stejné a její kapacita je také 5 osob.

 

Chalupa U rybníka

Zatím poslední malevilská chalupa byla otevřena v dubnu 2015. Její název je U rybníka a je největší ze všech malevilských chalup. Její kapacita je 9 osob s možností dalších přistýlek. V horním patře chalupy jsou 4 ložnice s toaletou, v přízemí je plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s krbem a společným sezením, LCD televizory se satelitním příjmem a koupelna s vanou i sprchovým koutem a samostatná toaleta. Chalupa U rybníka má rovněž prostornou terasu s venkovním posezením a navíc má také speciální místnost pro úschovu jízdních kol. Najdete ji pod odpalištěm osmnácté jamky.

27.10 a 28.10. se můžete těšit na naše speciální menu

Využijte naší speciální bowlingové nabídky

Srdečně vás zveme na silvestrovský večer, který startuje 31.12. v 18:00

Srdečně vás zveme na třetí ročník našeho golfového plesu. 



Zobrazit všechny akce

Připravili jsme pro Vás zajímavé akce

Malevilský golfový ples 2018

Pizza se vrací

Velikonoční zajíček 1.4.

Valentýn na Malevilu

Fotogalerie
Kontakty
  • Malevil s.r.o.
    Heřmanice v Podještědí 280
    471 25 Jablonné v Podještědí
Telefony

  • +420 487 762 760 - Recepce hotel
  • +420 487 762 107 - Recepce golf
  • +420 487 762 761 - Restaurace
  • +420 774 283 403 - Event 

 

Design & Development by

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace