Malevilské chalupy

Chalupa U lípy

Hned vedle 18. jamky se nachází lužická chalupa, která je vhodná i na dlouhodobé pobyty. Chalupa prošla úplnou rekonstrukcí a je kompletně vybavena. V horním patře chalupy jsou dvě ložnice s toaletou, v přízemí je plně vybavená kuchyň včetně lednice, mikrovlné trouby a myčky na nádobí, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostaná toaleta, obývací pokoj s krbem a společným sezením, LCD televizor se satelitním příjmem a venku je prostorná terasa s velkou zahradou. Chalupa je na klidném místě mimo dopravní komunikaci přibližné 200 metrů od Malevilu. Kapacita chalupy je 5 osob s možností dalších přistýlek.

 

Chalupa U strže

Na jaře 2014 byla dostavena druhá chalupa s názvem U strže. Chalupa leží vedle 18. jamky a stejně jak na Chalupě U Lípy zde jsou dvě ložnice, obývací pokoj s krbem, vybavená kuchyň, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatná toaleta... Zkrátka vše, co potřebujete pro dlouhodobý pobyt v Lužických horách. 

 

Chalupa U potoka

Nejmenší z malevilských chalup byla otevřena v srpnu 2014 a její název je U potoka. Tato chalupa je sice menší, než dvě stávající, ale rozložení pokojů je stejné a její kapacita je také 5 osob.

 

Chalupa U rybníka

Zatím poslední malevilská chalupa byla otevřena v dubnu 2015. Její název je U rybníka a je největší ze všech malevilských chalup. Její kapacita je 9 osob s možností dalších přistýlek. V horním patře chalupy jsou 4 ložnice s toaletou, v přízemí je plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s krbem a společným sezením, LCD televizory se satelitním příjmem a koupelna s vanou i sprchovým koutem a samostatná toaleta. Chalupa U rybníka má rovněž prostornou terasu s venkovním posezením a navíc má také speciální místnost pro úschovu jízdních kol. Najdete ji pod odpalištěm osmnácté jamky.

Rozšíření nabídky pro firemní akce

Je na čase po zimě oprášit čtyřkolky a vyrazit do přírody v okolí Malevilu

Přijeďte oslavit první máj a užít si krásné chvíle ve dvou

Léto už je za dveřmiKontakty
  • Malevil s.r.o.
    Heřmanice v Podještědí 280
    471 25 Jablonné v Podještědí
Telefony

  • +420 487 762 760 - Recepce hotel
  • +420 487 762 107 - Recepce golf
  • +420 487 762 761 - Restaurace
  • +420 607 044 934 - Firemní akce 

 

Newsletter

Design & Development by

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace