Pro zasedání a školení vám můžeme nabídnout tři konferenční místnosti. Dvě konferenční místnosti se nachází v budově Back in Africa. Větší má kapacitu až 150 osob. Menší konferenční místnost s kapacitou až 70 osob. Další možností je prostor  " La Provence " ve francouzském stylu pro 60 osob.
V případě poptávky dalších konferenčních místností vám můžeme nabídnout také prostory Africké restaurace a společenské prostory v našem penzionu Pražačka.

  • Rádi zapůjčíme dataprojektory, promítací plátna, ozvučení, elektronická ukazovátka, flipcharty, fixy, papíry, prodlužovačky. Ve všech konferenčních prostorech je možnost připojení k Wi-Fi.
  • K zasedání a školení pro vás rádi připravíme drobné občerstvení a coffee breaky.
  • Zajistit pro vás také můžeme speciální vybavení dle vašich požadavků (řečnický pult, profesionální ozvučení a tlumočnické služby). Cenovou nabídku na speciální vybavení vám rádi zašleme.

Cena pronájmu konferenčních místností je 4 000 Kč na celý den (5 a více hodin) a hodina pronájmu je 500 Kč. Uvedené ceny jsou bez DPH.

Zasedací místnost I.

rozměry: 9 m x 18 m (stůl 200 cm x 60 cm)

uspořádání: „T“ – 50 osob, „U“ – 50 osob, „škola“ – 90 osob, „divadlo“ – 150 osob

Zasedací místnost II.

rozměry: 4 m x 8 m (stůl 200 cm x 60 cm)

uspořádání: „T“ – 50 osob, „U“ – 50 osob, „škola“ – 60 osob, „divadlo“ – 70 osob

Zasedací místnost " La Provence "

rozměry : 12,2m x 6,4m ( stůl 200x 60 cm )

uspořádání : „T“ – 40 osob, „U“ – 40 osob, „škola“ – 40 osob, „divadlo“ – 60 osob

Zasedací místnosti Pražačka a Africká restaurace

ve společných prostorách našeho penzionu a Pražačka vám rádi zajistíme jak zasedací místnost, tak coffee break a drobné občerstvení