Hotel

Ubytování v samém srdci Malevilu je možné v celkem 21 dvoulůžkových pokojích a dvou apartmá. Na všech pokojích je hostům k dispozici kosmetika LO'ccitane a připojení na Wi-Fi.

Dvoulůžkové pokoje

Každý pokoj na hlavní budově má výhled na golfové hřiště a na okolní lužické kopce. Celkem je na hlavní budově 21 dvoulůžkových pokojů, na které Vám v případě zájmu rádi připravíme přistýlku nebo dětskou postýlku. Pokud s sebou máte zvířecího miláčka, není problém ho u nás rovněž ubytovat. Na každém pokoji je vlastní koupelna s toaletou, televize a možnost posezení o stolu v křeslech. Ve všech pokojích je možnost bezplatného připojení k bezdrátovému internetu.

Apartmá

V hotelu jsou celkem 2 apartmá, která jsou vhodná hlavně pro rodiny s dětmi. Apartmá jsou prostorná a mají dvě místnosti. V jedné místnosti je ložnice s manželskou postelí a ve druhé obývací pokoj s možností rozložení sofa pro dvě přistýlky. Každé apartmá má vlastní koupelnu s možností výběru vany a sprchového koutu. Součástí vybavení je televize, minibar, připojení k bezdrátovému internetu a kosmetika LO'ccitane.