Wellness

Zpříjemněte si chvíle strávené na Malevilu návštěvou našeho nového wellness.

Finská sauna

Klasická finská sauna slouží k prohřátí těla za vysokých teplot, které se střídá s prudkým ochlazením a odpočinkem.

Saunování je velmi zdravé, posiluje imunitní systém, chrání před respiračním onemocněním, povzbuzuje krevní systém a odbourává škodlivé látky z těla. Má také příznivé kosmetické účinky a uvolňuje bolesti svalů a kloubů.

Bylinková sauna

Bylinková sauna slouží také k prohřátí těla, ale za nižších teplot. Tato sauna je vhodná pro děti a jedince, kterým nevyhovuje vysoká teplota ve finské sauně. Charakter sauny vychází z použití růžných bylinných esencí, které mají pozitivní vliv na naše zdraví.

Vybrat si můžete z těchto bylinných esencí:

Borovice - pomáhá při nachlazení, rýmě, dezinfikuje, má výrazné antiseptické účinky

Citron - snižuje krevní tlak, zlepšuje průchodnost dýchacích cest, příznivě působí na pleť

Eukalyptus - pomáhá při dýchacích potížích, bronchitidě, zánětech čelních dutin a pomáhá také při hojení ran

Máta - osvěžuje, povzbuzuje organismus, podporuje koncentraci a pozitivně ovlivňuje emocionální postoje

 

Masáže

Svěřte se do rukou našich šikovných masérů a uvolněte své tělo nebo si dopřejte nezapomenutelný relax u jedné z netradičních masáží. Spolupracujeme pouze se zkušenými maséry.                                                                                         Masáže je nutné objednat předem.

Vybrat si můžete z těchto masáží:

 • Aromaterapeutická - je nejstarší léčebnou metodou a pracuje v souladu see silami přírody - při této masáži dochází k uvolnění svalového tonusu, odplavování škodlivých zplodin metabolismu a vytváření psychické pohody, nezanedbatelné jsou i účinky kosmetické.
 • Relaxační - je určena jak pro fyzicky, tak i psychicky pracující klientelu a jejím účelem je navrátit tělu sílu, energii a psychickou pohodu. Ideální je spojit tuto masáž s pobytem v sauně.
 • Léčebná - tato masáž je určena především k odstranění chronických problémů ztuhlých zad a revmatických dlouhotrvajících bolestí, procvičení a uvolnění ztuhlých kloubů, odplavení toxických látek z těla a zlepšení fyzické kondice s využitím léčebných aromaolejů.
 • Anticelulitidová - je zaměřena na redukci otoku dolních končetin a prevence jeho vzniku - provádí se speciálním olejem a po skončení následuje zábal. Během terapie dochází k odplavování škodlivých zplodin látkové výměny.
 • Reflexní masáž nohou - základem této terapie je poznatek, že na plosce nohy se nacházejí nervová zakončení, která reagují na tlak a lze jimi pozitivně působit na funkci určitého orgánu nebo jeho části, což vede k okamžité reakci na zmírnění bolesti a ozdravení orgánu a celkové fyzické i psychické kondice.
 • Medová detoxikační - velice účinná metoda alternativní medicíny, jak se zbavovat toxických látek vyskytujících se v těle, a to jak na povrchu, tak i z hloubky tělesných tkání. Během terapie dochází k silnému prokrvení a stimulaci činnosti orgánů, pomáhá při léčbě rozmanitých nemocí způsobených vlivem stresu a nezdravého životního stylu.
 • Čokoládová - jedná se o kosmetickou masáž s mírně léčivými účinky především na pokožku. Kakao obsahuje přírodní antioxidanty zabraňující pronikání volných radikálů a chrání nás tak před zhoubnými nemocemi, podporuje tvorbu hormonů radosti a štěstí, což vede k zlepšení nálady a psychické rovnováhy.
 • Indická masáž hlavy - tradiční indická masáž hlavy, praktikovala se v Indii jako součást ayurvédského učení. Jedná se o léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Pomáhá při fyzické únavě i psychickém napětí a podrážděnosti.
 • Masáž horkými kameny - tato terapie využívá sálavého tepla, doteků a vůně aromatického oleje umocňující celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Má příznivý vliv na celkové uvolnění a ozdravení.
 • Havajská - tradiční masáž z Havajských ostrovů, která se od klasické léčebné masáže liší tím, že se při terapii používají také hmaty pomocí předloktí a loktů. Havajská masáž pomáhá odstranit svalové napětí, ztuhlost a bolest a navozuje tak hlubokou relaxaci.
 • Jávská - přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku, přivolává spánek a celkově navozuje příjemnou náladu. Současně napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.
 • Balinéská - tradiční masáž původem z exotického Bali s technikou jemnějšího tlaku. Na rozdíl od tradiční thajské masáže má ta z Bali silnější relaxační a akupresurní účinky.

Na přání je možné zajistit také Thajské masáže.

 

Díky nepříznivému počasí jsme nuceni golfové hřiště pro tuto sezónu uzavřít

Přijďte ochutnat naše svatomartinské menu od 10.11. do 13.11. 2016

Své první mistrovské tituly letos získali MAREK JENÍK, PATRIK ČERMÁK a KATEŘINA VOKOUNOVÁ

19.11.2016 pořádáme ples ve stylu 30. let k 15. výročí otevření golfového hřiště. Vstupenky jsou k dispozici na hotelové recepci za 490 Kč a v ceně je bohatý raut a tombola. Večerem Vás bude provázet oblíbená kapela z České Lípy.

Zobrazit všechny akce

Připravili jsme pro Vás zajímavé akce

MALEVIL CUP - 18.6. 2016

SILVESTR 2013 NA MALEVILU

DĚTSKÉ GOLFOVÉ TÁBORY 2016

Slevy na ubytování pro držitele MAKRO karet

Fotogalerie
Jak nás hodnotí návštěvy

Libuše

Krásné okolí resortu, ochotný, příjemný personál, vynikající jídlo, ubytování vynikající - krásně zařízený pokoj, naprostá čistota....

Jan

Sauna Apartments - spacious, clean, cozy, very well equipped Quiet area in nice landscape Restaurant, Cousine, Breakfast Staff Simply absolutely no problem at all and worth the price

Ozgur

Super atmosféra. velmi čistý hotel

Gerz

Laskavé a pohostiné místo zaměřené na děti. Top servis k celkové spokojenosti!

 

 

Kontakty
 • Malevil s.r.o.
  Heřmanice v Podještědí 280
  471 25 Jablonné v Podještědí
 • +420 487 762 760 - Recepce hotel
 • +420 736 489 142 - Recepce hotel 
 • +420 487 762 107 - Recepce golf
 • +420 487 762 761 - Restaurace
 • +420 775 888 364 - Event 
 • +420 487 762 036 - Fax

 

Nahoru