Rezervace ubytování

Firemní akce
300 objednaných akcí ročně Malevil jako svět netušených možností Rádi vám sestavíme program na míru a naši školení instruktoři zajistí, že vše jde podle plánu.
Restaurace
Poznejte africké tajemství chuti Letní terasa a hvězdná obloha při sklence vína Kromě stylové Africké restaurace je k dispozici pizzerie a hlavní restaurace s teplým krbem.
Slide 2 Slide 1

Přijeďte si zahrát
Čeká na vás 18 jamek

Překrásné hřiště 15 minut od Liberce v krásné přírodě Lužických hor.

Prohlédnout hřiště

Ranch Malevil - Heřmanice im Lausitzer Gebirge

Wir laden Sie ein nach MALEVIL. Wo Sie schön faulenzen können oder im Gegenteil, der Tag wird Ihnen zu kurz vorkommen, wenn Sie alle Aktivitäten ausprobieren wollen die wir Ihnen anbieten.

Malevil finden Sie in einem schönen Tal der Lausitzer Gebirge oberhalb des Dorfes Hermanice Jablonné v Podještedí. Umgeben von Jezevcím, Zámecký und Kamenným vrchem mit Blick auf den beherrschenden Jested oder Hvozd, beeindruckt jeden Besucher wie eine Märchen Erscheinung.

 

Malevil ist auch ideal für Firmentreffen und Schulungen - Es gibt zwei Konferenzräume mit allen technischen Einrichtungen. Nach Wunsch stellen wir Ihnen auch interessante Programme mit Adrenalin Wettbewerben, Ausflüge in die Umgebung und auch kulturelle Abende. Neu bieten wir Ihnen auch in Zusammenarbeit mit Global Assistance RACING AUTODROM CESKÁ LÍPA ein sicheres Fahren und Autorennen.

Man kann es nicht im einem Satz nennen , was Sie alles in Malevil sehen und machen können, lesen Sie daher alles aufmerksam weiter in den folgenden Seiten.

 

Přijeďte na Malevil strávit Velikonoce a využijte speciální velikonoční balíček na dvě noci. Pro děti je přichystán zábavný dětský program s názvem Velikonoční zajíc. Dospělí si můžou pochutnat na tradičním velikonočním menu.

Herci z muzikálu Mamma Mia přijeli na Malevil a užili si u nás spoustu zábavy.

Pro letošní sezónu jsme pro Vás připravili několik karavanových stání. Rezervujte si své místo včas.

Zapomeňte na stres a zimní nečas a přijďte se ohřát na Malevil do nových saun. K dispozici je klasická finská sauna a bylinková sauna s výběrem esencí.

Zobrazit všechny akce

Připravili jsme pro Vás zajímavé akce

MALEVIL CUP - 20.6. 2015

DĚTSKÉ GOLFOVÉ TÁBORY 2015

Slevy na ubytování pro držitele MAKRO karet

Nabídka aktivit a služeb Malevil

Jak nás hodnotí návštěvy

Martin Vávra

Martin Vávra
Moc se mi u vás líbilo. Užil jsem si hlavně golf a super jídlo.

Kontakty
  • Malevil s.r.o.
    Heřmanice v Podještědí 280
    471 25 Jablonné v Podještědí
  • +420 487 762 760 - Recepce
  • +420 736 489 142 - Recepce
  • +420 487 762 107 - Recepce golf
  • +420 487 762 761 - Restaurace
  • +420 487 762 036 - Fax

Design & Development by

Nahoru