Vánoční večírky

Vánoce se rychle blíží a rádi bychom Vám nabídli speciální nabídku na Vánoční večírky, které pro Vás na Malevilu připravíme.

Připravili jsme 3 koncepty Vánočních teambuilding večírků, které zachovávají klasickou Vánoční zábavu a navíc přináší „přidanou hodnotu“ v podobě stmelení a budování týmu. Celý tento program je pod vedením zkušeného týmu instruktorů, kteří se budou o Vás starat.

 

TÝMOVÉ VLOČKY

Program se odehrává pouze ve vnitřních prostorách, je primárně založen na individuální účasti a spočívá v principu sbírání sněhových vloček. Účastníci je dostávají za účast v zábavných soutěžních aktivitách do speciálních kartiček. Uvnitř hotelu je rozmístěno 5- 8 aktivit (dle preferencí a velikosti skupiny). Na každém stanovišti bude náš asistent, který aktivitu uvede a podle dosaženého výsledku odmění počtem vloček do osobní kartičky. Kartičku obdrží každý účastník při příchodu na párty. Vyplněné kartičky budou účastníci vhazovat do speciálního losovacího boxu. Pro účast ve finálním slosování bude nutné navštívit minimální počet aktivit a získat minimální počet vloček. Přesná pravidla budou od začátku po celou dobu trvání soutěže průběžně komentována koordinátorem večera. Slosování proběhne v závěru večera.
Program lze koncipovat jako individuální soutěž nebo jako týmovou.

VÁNOCE KOLEM SVĚTA

Vánoce v každém světadílu – pro každý kout světa typická aktivita. Účastníci „obrazně“ cestují po světě a přitom se účastní různých aktivit. Za každou aktivitu dostane účastník zajímavou informaci z daného konce světa. Cílem každého účastníka je vyluštit neobvyklou tajenku s otázkami z celého světa. Pokud jednotlivec získá na stanovištích dostatek informací, aby mohl tajenku vyluštit, vhodí její znění spolu se svým jménem do losovacího boxu. Úspěšní luštitelé pak mají šanci vyhrát zajímavé ceny. Celý večer je moderován speakerem, včetně hlavního losování. Asistenti, hostesky, rekvizity a aktivity jsou laděné do prostředí typického pro každý světadíl.
Víte jak se slaví vánoce v Austrálii?

VÁNOČNÍ TÝMOVÁ SOUTĚŽ

Oblíbenou variantou vánočních večírků je krátká týmová soutěž s jednoduchým konceptem. V první části obdrží účastníci první úkol – zformovat tým. Zpěváci, herci, politici, sportovci a jiné asociace mohou být jedním z poznávacích znamení pro nalezení vašeho týmu. Teprve poté bude zahájena opravdová týmová soutěž. Aktivity samotné budou zábavné a kreativní, ale jejich výsledek závisí na efektivitě týmové spolupráce. Týmová soutěž s rychlým spádem, kdy týmy plní na čas několik disciplín. Koordinátor večera se bude starat o rychlý a dynamický průběh a společně s hosteskami bude pečlivě zaznamenávat dosažené hodnoty a časy na hlavní panel na pódiu. Jejich porovnáním bude v závěru vyhlášen nejlepší tým s nejvyšším počtem získaných bodů.

SPLNĚNÁ PŘÁNÍ

Program zaměřený na zábavu, ale také týmovou spolupráci. Program se soutěžním prvkem, který nastartuje nejen týmovou dynamiku. Skupina se zformuje do několika týmů, které podstupují a plní rozmanité úkoly, překážky a výzvy. Odměnou za splněný úkol je klíč či indicie. Tým musí získat určitý počet klíčů a indicií. Ze získaných indicií tým sestaví finální slovo a obdrží klíč od tajné místnosti s pokladem. Ten vymění za nominální hodnotu peněz, které po té pod jménem společnosti putují na dobročinné účely. Za získané peníze se pak pořídí hodnotné dárky, které si přály děti v konkrétním dětském domově pod stromeček. Celý tým má tak možnost splnit několik dětských přání během svého Vánočního večírku…

Kromě teambuildingových programů nabízíme kreativní programy s Vánoční tematikou.
Vytvoření kompletních dárkových předmětů včetně finálního Vánočního balení. Můžete si vybrat jedno téma z těchto kreativních programů: malování na textil, výroba bižuterie, kreativní sádrový program, malování na sklo, decoupage…

Šestikolka

pokud by ve Vašem termínu náhodou sníh nebyl, tak pro Vás máme připravenou adekvátní náhradu v podobě šestikolového obojživelníku. Můžete se brodit a jezdit téměř kamkoliv, jelikož šestikolka vyjede téměř všechno.

Snowtubing za čtyřkolkou

pokud bude v termínu Vašeho konání akce sníh, tak v balíčku máte zahrnuté zapůjčení dvou čtyřkolek včetně snowtubingového kola, což je ta pravá předvánoční adrenalinová zábava.

Stolní fotbálek a Air hockey

jsou dalšími jistě zábavnými aktivitami, které o vánočním večírku uvítají nejen muži je populární a nestárnoucí stolní fotbálek a poměrně nová stolní hra Air hockey

Miniracing

v poslední řadě pro Vás máme připravenou aktivitu miniracing,která je velmi oblíbená hlavně mezi muži, ale i dámy si s ovladačemv ruce velmi dobře poradí.

Další naše tipy na aktivity, které je možno k programu doobjednat:

Zábava ve venkovních prostorech: Zábava ve vnitřních prostorech:
Sněžný skútr Simulátor formule F1
Pásová čtyřkolka Lasershot
konzole Wii konzole Sony PS

 

Využijte speciální nabídku na last minute volné termíny do konce prosince. Na poslední volné termíny nabízíme 20% slevu na ubytování, 20% slevu na konferenční prostory a 10% z celkového účtu na našich restauracích.

Zažijte různé zábavné týmové programy v netradičních zimních disciplínách se zaměřením na RELAX a ZÁBAVU. Všechny programy jsou pod vedením zkušených lektorů z agentury NEW DAY.

Zažijte nevšední adrenalinový Nový rok na Malevilu. Máme pro Vás speciální nabídku

Na tuto zimu připravujeme nový a stylový wellness, který otevřeme na konci listopadu. Do té doby bude sauna a vířivá vana mimo provoz.

Zobrazit všechny akce

Připravili jsme pro Vás zajímavé akce

MALEVIL CUP - 21.6. 2014

DĚTSKÉ GOLFOVÉ TÁBORY 2014

Slevy na ubytování pro držitele MAKRO karet

Nabídka aktivit a služeb Malevil

Jak nás hodnotí návštěvy

Libuše

Krásné okolí resortu, ochotný, příjemný personál, vynikající jídlo, ubytování vynikající - krásně zařízený pokoj, naprostá čistota....

Jan

Sauna Apartments - spacious, clean, cozy, very well equipped Quiet area in nice landscape Restaurant, Cousine, Breakfast Staff Simply absolutely no problem at all and worth the price

Ozgur

Super atmosféra. velmi čistý hotel

Gerz

Laskavé a pohostiné místo zaměřené na děti. Top servis k celkové spokojenosti!

 

 

Kontakty
 • Malevil s.r.o.
  Heřmanice v Podještědí 280
  471 25 Jablonné v Podještědí
 • +420 487 762 760 - Recepce hotel
 • +420 736 489 142 - Recepce hotel 
 • +420 487 762 107 - Recepce golf
 • +420 487 762 761 - Restaurace
 • +420 736 489 146 - Event 
 • +420 487 762 036 - Fax

 

Design & Development by

Nahoru