Vánoční večírky

Plánujete oslavu vánočních svátků nebo firemní párty k úspěšnému zakončení roku?

Hledáte originální, neokoukanou zábavu, která oživí atmosféru vašeho kolektivu?

Rádi Vám připravíme kompletní produkci včetně zajištění místa, cateringu, dárků, hudební a zábavné produkce nebo Vám dodáme pouze dílčí zábavu koncipovanou podle Vašeho přání.

V rámci vašeho večera si budete moci vyzkoušet originální týmové i individuální zábavné aktivity s vánoční tematikou, dozvíte se zajímavá fakta o zvycích Vánoc, vyrobíte si krásný dárek, budete se skvěle bavit a oslavovat Váš tým spirit.


Níže uvádíme 4 originální tematické koncepty vánočních párty

Putování Českem s vánočními zvyky

Aktivity s vánoční tematikou a zajímavými  fakty o vánočních zvycích. Vyzkoušíte si třeba posílání lodiček z oříšků, lití olova či výrobu vánočních ozdob nebo tradičního cukroví.

Xmas kolem světa

Objevíte odlišnosti vánočních zvyků v různých koutech světa a přitom se zúčastníte 5 zábavných individuálních aktivit a 1 týmové štafety. V závěru  vyplníte tajenku slosovatelnou o zajímavé ceny.

Vánoční týmový obraz

3 zábavné tmelící aktivity a 1 kreativní  stanoviště. Cílem bude namalovat obraz na pravé malířské plátno nebo složit velmi oblíbenou mozaiku vašeho firemního loga z barevných skleněných střepů nebo vytvořit společné týmové PF 2015 na velký formát malířského plátna. Výsledek bude skvělý dárek zdobící vaše pracovní prostory.

Týmové vločky

Celovečerní soutěž ve sbírání sněhových vloček, které získáte za účast v jednoduchých soutěžních aktivitách. Libovolná kombinace individuálních a týmových aktivit ozdobí každý firemní event, zároveň poznáte své kolegy v novém světle a společně si užijte spoustu originální zábavy

 

Nechte si sestavit názávislou cenovou nabídku přímo na míru, stačí nám pouze zaslat email na produkce@malevil.cz

Na Malevilu nabízíme i další, originální adrenalinové zážitky, ze kterých Vám rádi celou akci sestavíme.

Šestikolka

pokud by ve Vašem termínu náhodou sníh nebyl, tak pro Vás máme připravenou adekvátní náhradu v podobě šestikolového obojživelníku. Můžete se brodit a jezdit téměř kamkoliv, jelikož šestikolka vyjede téměř všechno.

Snowtubing za čtyřkolkou

pokud bude v termínu Vašeho konání akce sníh, tak v balíčku máte zahrnuté zapůjčení dvou čtyřkolek včetně snowtubingového kola, což je ta pravá předvánoční adrenalinová zábava.

Stolní fotbálek a Air hockey

jsou dalšími jistě zábavnými aktivitami, které o vánočním večírku uvítají nejen muži je populární a nestárnoucí stolní fotbálek a poměrně nová stolní hra Air hockey

Miniracing

v poslední řadě pro Vás máme připravenou aktivitu miniracing,která je velmi oblíbená hlavně mezi muži, ale i dámy si s ovladačemv ruce velmi dobře poradí.

19.11.2016 pořádáme ples ve stylu 30. let k 15. výročí otevření golfového hřiště. Vstupenky jsou k dispozici na hotelové recepci za 490 Kč a v ceně je bohatý raut a tombola. Večerem Vás bude provázet oblíbená kapela z České Lípy.

Zázemí resortu Malevil se rozrostlo o venkovní vířivou vanu. Tento špičkový výrobek od kanadské společnosti Arctic Spas je určen pro 4-5 osob a rezervace jsou možné od 10 do 23 hodin.

Nově zrekonstruované sruby ve skandinávském stylu Elbo, Viking, Langrem, Linderoth a Larsson mají zcela nové koupelny a jsou rozšířené o další ložnici, ze které můžete vstoupit francouzskými dveřmi rovnou na terasu.

Od 26.3.2016 jsme pro Vás připravili nový jídelní lístek, zároveň si budete moci od pátku 1.4.2016 opět každý víkend objednat svou oblíbenou pizzu.

Zobrazit všechny akce

Připravili jsme pro Vás zajímavé akce

DĚTSKÉ GOLFOVÉ TÁBORY 2016

Slevy na ubytování pro držitele MAKRO karet

Malevilské restaurace

Fotogalerie
Jak nás hodnotí návštěvy

Libuše

Krásné okolí resortu, ochotný, příjemný personál, vynikající jídlo, ubytování vynikající - krásně zařízený pokoj, naprostá čistota....

Jan

Sauna Apartments - spacious, clean, cozy, very well equipped Quiet area in nice landscape Restaurant, Cousine, Breakfast Staff Simply absolutely no problem at all and worth the price

Ozgur

Super atmosféra. velmi čistý hotel

Gerz

Laskavé a pohostiné místo zaměřené na děti. Top servis k celkové spokojenosti!

 

 

Kontakty
 • Malevil s.r.o.
  Heřmanice v Podještědí 280
  471 25 Jablonné v Podještědí
 • +420 487 762 760 - Recepce hotel
 • +420 736 489 142 - Recepce hotel 
 • +420 487 762 107 - Recepce golf
 • +420 487 762 761 - Restaurace
 • +420 775 888 364 - Event 
 • +420 487 762 036 - Fax

 

Nahoru