Adrenalinové zážitky

Pro zpestření firemních setkání a akcí pro Vás každoročně připravujeme nové služby a aktivity. Nabízíme spoustu aktivit, jak indoorových tak outdoorových do každého počasí. Všechny aktivity probíhají přímo v areálu Malevilu nebo v jeho blízkosti. Naší snahou je zajistit pro Vás kompletní program na míru dle Vašich požadavků a prostředků. Veškeré aktivity probíhají pod vedením zkušených a kvalifikovaných pracovníků. Ze všech aktivit si můžete v případně zájmu odnést fotografie a videa od našeho fotografa.

Fire walking

Přechod přes žhavé uhlí bosýma nohama dokáže být transformační zážitek v životě jedince i celého týmu. Používáme tuto metodu pro týmové koučování a pro „odstranění bloků“ v mysli při cestě za cílem a jako odpověď na otázku „to nejde“, jde to! Korporátní firewalk je stejně jako korporátní bubnování světovým fenoménem, nemá nic společného s náboženskými či šamanskými rituály. Jedná o spíše o ukázku neurologie, jak funguje lidský mozek v praxi.

Skupinové bubnování

Skupinové bubnování neboli metoda DrumCircle je jednou z nejstarších forem týmové spolupráce. Jde o interaktivní bubnování či vytváření společného rytmu na Vaší firemní akci. Každý účastník obdrží buben či jiný perkusní nástroj a pod vedením profesionálů na pódiu společně vznikne ohromující rytmus…

Prohlédněte si video ZDE.

Skákací boty

Na první pohled vás zaujmou, po vyzkoušení Vás uchvátí! Objevíte nové možnosti pohybu. Můžete skákat až 2 metry do výšky, 3 metry do dálky a běhat neuvěřitelnou rychlostí přes 30 km/h. Pocitypři skákání se těžko popisují, to prostě musíte zažít. Můžete se naučit různé skoky a triky nebo si jen tak vyjít a zdolat delší trať.

 

Jízda v off-road vozech

Lákají Vás nepřekonatelné překážky, nekonečné bláto, cesty, které ani nejsou cestami,krásná příroda, místa kam se ani pěšky neodvážíte? Využijte nabídky našeho OFFROAD TEAMU.

Jezdíme speciálně upravenými vozy Nissan Patrol 2,8 GR.Hosté si vozy sami řídí pod dohledem našich instruktorů. Speciální okruh po okolí Malevilu trvá přibližně hodinu.

Zde naleznete novou nabídku na outdoor action.

Nabízíme rovněž několik expedic.

Offroad Tour Industry

Terenní expedice bývalým vojenským prostorem a za těžbou uranu. Navštívíte zajímavá místa: těžba uranu ve Stráži pod Ralskem, vojenské prostory, letiště. Cena 5.500,- Kč za vůz - max. 3 osoby,           4-5 hodin

Malevilský Outdoor pětiboj

Kombinační aktivita, kde si klienti vyzkouší své dovednosti, formou hry či soutěže. Expediční offroad vozy, paintball, lukostřelba, jízda na slepo, čtyřkolky. Cena 5.100,- Kč za vůz - max. 3 osoby,                 3-4 hodiny

Offroad Challenge Malevil

Teambuildingová akce zaměřená na dosažení cíle postupným získáváním indicií a plněním úkolů v terénu. Tuto akci Vám sestavíme na míru. Cena od 8.000,- Kč za vůz - max. 3 osoby, cca 6 hodin

 

Uvedené ceny jsou bez DPH.

Podívejte se na video z různých firemních akci.

Čtyřkolky a buggy

Adrenalinový zážitek nabízíme na pěti čtyřkolkách SUZUKI KING QUAD 450 a terenní buggy TERRACROSS 625 XT. Pod dozorem našich instruktorů můžete vyzkoušet sílu strojů na našem upraveném okruhu nebo si užívat výlet po okolních polních cestách.

Jízda dakarským speciálem TATRA

Můžete na vlastní kůži zažít to, co znáte jen z televize. Projeďte se unikátním dakarským speciálem Tatra 815 4x4, pod jehož kapotou se ukrývá 1000 koní. Tento legendární dakarský speciál má na kontě mnoho úspěšných startů v nejtěžších závodech světa. Zažijete také atmosféru dakarského bivaku, nahlédnete pod kapotu speciálu a dozvíte se vše, co vás bude o této unikátní Tatře zajímat.

 

Lanové centrum

V dubnu 2014 jsme na Malevilu otevřeli nové lanové centrum, které je 16 metrů vysoké a má tvar obrovského trianglu. Lanové centrum je speiálně designované pro firemní akce, týmové programy a je určené jen pro předem objednané skupiny.

Naše nové lanové centrum má zcela nový bezpečnostní systém v jednoduchém tříbodovém jištění, velmi plynulou průchodnost překážek a vysoký emotivní prožitek z ucelené a propracované sestavy žebříků, sítí, lezecké stěny, provazových traverzů, lanovky a finálního volného skoku do adrenalinové houpačky.

Vyzkoušet můžete tyto aktivity:

2x 15m Lezení na věž po provazové síti (případně po lehčím klasickém žebříku) a dále po nakloněné lezecké kládě (lezecké chyty) / automatické samojištění – nejlehčí výstup, automatické spuštění dolů
2x 15m Lezení po vertikálních houpacích špalcích, kládách a speciálním lodním žebříku / jistí instruktor / náročná disciplína
1x Lezení na věž po železném žebříku z kramlí
1x Lezení po lanové síti a lezecké stěně
Lanovka / automatické samojištění
Samostatný sloup – týmová aktivita VŠICHNI NA PALUBU, lezou najednou 3lidé / týmové jištění - klient
Samostatný sloup – individuální aktivita TARZANÍ SKOK do prázdna / jistí instruktor
Malevilské lávky – individuální 55m dlouhý traverz, kolem Malevilského resortu / automatické samojištění

Paintball

Paintball je moderní sportovní disciplína, jeden z rozvíjejících se adrenalinových sportů, ve kterém není důležitá fyzická kondice a síla, ale spíše schopnost přemýšlet a rychle se rozhodovat. Hřiště je na MALEVILU přírodní, hraje se v nedalekém lese, kde se využívají zejména přírodní překážky. Zapůjčíme Vám kombinézu, zbraně, masku a to vše zdarma. Platíte jen za vystřelené kuličky dle Vašeho přání.

 

Aerotrim

Adrenalinová atrakce, se kterou se Vám pořádně zatočí hlava, ale nic se Vám určitě nestane. Netradiční adrenalin, který pobaví i přihlížející přímo na Malevilu.

Let vrtulníkem 

Prohlédněte si Malevil a krásné okolí Lužických hor z ptačí perspektivy.Připravili jsme pro Vás netradiční let vrtulníkem se zkušenými piloty.

Bungee trampolin 4in1

Zábavná, lehce adrenalinová atrakce. Speciální konstrukce umožňuje skákat naráz 4 skokanům za pomoci gumových lan až do výška cca 8 m. Právě díky gumovým lanům můžete vyzkoušet salta vpřed i vzad ......... Na konstrukci lze umístnit reklamní vlajky a bannery. Atrakce je vhodná pro všechny typy akcí, zejména klientské a firemní dny, promo akce ......

 

Segway

Vyzkoušejte revoluční technologii na dvou kolech, kterou má patentovanou NASA. Stroj se ovládá intuitivně pomocí pohybů těla a dosáhne rychlosti až 20 km/h.

Mindball

Mindball je moderní přístroj na trénink mozku, který pracuje na principu EEG (elektroencefalograf). EEG je vyšetřovací metoda, která je běžně používána lékaři při sledování činnosti mozku. Na hlavu jsou připojeny elektrody, které zaznamenávají mozkovou činnost a tu pak zobrazují do podoby křivky na monitoru. Stejným způsobem pracuje Mindball. Hráči mají na hlavě čelenky s biosensory, které jsou připojeny ke stolu. Zpracované informace jsou zobrazeny na monitoru

Trikke

TRIKKE je novodobá tříkolka, která slučuje to nejlepší z populárních vozítek v jeden skvělý dopravní prostředek, zcela unikátní tvarem, funkčností a zážitkem z jízdy. Patentovaná technologie umožňuje pohánět TRIKKE bez šlapání, odstrkávání, či tlačení, pouhým kolébáním ze strany na stranu.

Let balónem

Zpestřete Vaši akci trochou adrenalinu. Bezpečný let v upoutaném horkovzdušném balónu nad zemí všechny účastníky pobaví.

 

Chcete zjistit další informace nebo byste rádi konkrétní nabídku?

Nezávazná poptávka

Zobrazit všechny akce

Připravili jsme pro Vás zajímavé akce

Wellness zdarma k firemní akci

Silvestr na Malevilu

Vánoce na Malevilu

ODMĚNA ZA VYSVĚDČENÍ

Fotogalerie
Kontakty
 • Malevil s.r.o.
  Heřmanice v Podještědí 280
  471 25 Jablonné v Podještědí
Telefony

 • +420 487 762 760 - Recepce hotel
 • +420 736 489 142 - Recepce hotel 
 • +420 487 762 107 - Recepce golf
 • +420 487 762 761 - Restaurace
 • +420 775 888 364 - Event 
 • +420 487 762 036 - Fax

 

Design & Development by

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace