Hřiště

VÍTEJTE NA HŘIŠTI KRÁLOVSKÉHO GOLF CLUBU MALEVIL 

 

Níže se Vám pokusíme trochu přiblížit hřiště Královského Golf Clubu Malevil. Ale nejlepší bude, když si to sami osobně vyzkoušíte...

 

Jamka č.1

První jamka ( par 4 ) má fervej po obou stranách ohraničenou autem. Delší drive umístěný uprostřed ferveje nabízí bezproblémovou ránu na green.

JAMKA č. 1

 

Jamka č. 2

Fervej druhé jamky ( par 5 ) je velmi široká pro drive, po kterém je možné druhou ránou útočit poblíž greenu. Patří do rodiny prodloužených jamek v roce 2006.

Jamka č. 3

Pro drive na třetí jamce ( par 4 ) je zde obrovský prostor. Mírně stoupající fervej není překážkou. Green u lesa je přístupný pro druhou ránu.

Jamka č. 4

Nedlouhá čtvrtá jamka ( par 4 ) je po pravé straně lemována lesem, což z ní činí obávanou dráhu. Patří mezi nově prodloužené jamky v roce 2006.

Jamka č. 5

Z odpaliště páté jamky ( par 3 ) pod lesem se fervej, lemovaná zprava vodní překážkou v lese, svažuje na dostatečně velký green. To je jamka s kouzelným výhledem.

Jamka č. 6

Přesný drive z odpaliště šesté jamky ( par 5 ) je nutné umístit do úzkého výhledu na fervej. Další hra není stále snadná, je třeba trefit úzký vchod na green, který je lemován stromy.

Jamka č. 7

Sedmá jamka ( par 4 ) dává vyniknout chytré hře. Úzká fervej do kopce vyžaduje přesný drive a druhá rána by pak již do volně přístupného greenu neměla činit problém.

Jamka č. 8

Drive na osmé jamce ( par 4 ) z kopce dolu, stačí hrát středně dlouhým železem na pravou část fairwaye, kde je pak snažší přístup na green. Druhá rána přes rybník by měla být kolem 100 metrů.

Jamka č. 9

Devátá, krátká ale technická jamka ( par 4 ). První ránu do úzkého lesa je třeba správně nasměrovat na levou část fairwaye a počítat s lehkým odskokem míče do prava. Druhá rána by pak kolem dvou rybníků měla být kolem 120 metrů.

Jamka č. 10

Desátá jamka ( par 3 ) nutí hráče hrát přímo na green, protože odpaliště a green odděluje menší rybník.

Jamka č. 11 

Jedenáctá jamka ( par 5 ) je náročnější jak délkou, tak stoupáním ferveje směrem na velký green pod lesem.

Jamka č. 12

Na dvanácté jamce ( par 4 ) vyniká náročný terén, nutící hrát nejprve delší první ránu na svažující se fervej a druhou ránou proti kopci zaútočit na velký green lemovaný lesem.

Jamka č. 13

Pohledově krásná třináctá jamka ( par 3 ) nabízí šanci drajvovat přímo na green, rozkládající se dole v údolí sevřeném zalesněnými svahy. Tato jamka patří mezi nejhezčí jamky v republice.

Jamka č. 14

Drive na čtrnácté jamce ( par 4 ) musí dopadnout na horizont terénu, odkud se fervej svažuje k potoku nad nimž je green.

Jamka č. 15

Patnáctou jamku ( par 5 ) s fervejí ze svahu lze využít k dlouhému odpalu přes zářez potoka. Pak lze druhou ránou atakovat green, za nímž je les.

Jamka č. 16

Na šestnácté jamce ( par 4 ) se hra vrátí podél šestnácté dráhy zpět nahoru na svah, ale dostatečný prostor kolem široké ferveje neskýtá žádné nebezpečí.

Jamka č. 17

Sedmnáctá jamka ( par 4 ) jde znovu obráceně, opět dolů po svahu, druhá rána vyžaduje přesnost, protože green je sevřen vzrostlými stromy.

Jamka č. 18

Z odpaliště osmnácté jamky ( par 3 ) musíte překonat příčný potok s vysokým protisvahem, na jehož vrchní hraně se rozkládá green.

 

Mapa hřiště

 
 
 
 
Rezervuj si tee time

Přijte se pozdravit s přáteli a odpálit si svou první ránu v roce 2018 z malevilské terasy. Začátek je 1. ledna ve 14 hodin.

V pátek 17.11. uzavřeme pro letošní sezónu golfové hřiště

Mistry klubu pro rok 2017 jsou Dan Hlávka, Kateřina Vokounová, Jan Hlávka a Iva Branbergerová

Ples ve stylu 30. let se koná 18.11.2017 od 18:00

Zobrazit všechny akce

Připravili jsme pro Vás zajímavé akce

Wellness zdarma k firemní akci

Silvestr na Malevilu

Vánoce na Malevilu

ODMĚNA ZA VYSVĚDČENÍ

Fotogalerie
Kontakty
 • Malevil s.r.o.
  Heřmanice v Podještědí 280
  471 25 Jablonné v Podještědí
Telefony

 • +420 487 762 760 - Recepce hotel
 • +420 736 489 142 - Recepce hotel 
 • +420 487 762 107 - Recepce golf
 • +420 487 762 761 - Restaurace
 • +420 775 888 364 - Event 
 • +420 487 762 036 - Fax

 

Design & Development by

Nahoru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace