Wellness

Zpříjemněte si chvíle strávené na Malevilu návštěvou našeho nového wellness.

Finská sauna

Klasická finská sauna slouží k prohřátí těla za vysokých teplot, které se střídá s prudkým ochlazením a odpočinkem.

Saunování je velmi zdravé, posiluje imunitní systém, chrání před respiračním onemocněním, povzbuzuje krevní systém a odbourává škodlivé látky z těla. Má také příznivé kosmetické účinky a uvolňuje bolesti svalů a kloubů.

Bylinková sauna

Bylinková sauna slouží také k prohřátí těla, ale za nižších teplot. Tato sauna je vhodná pro děti a jedince, kterým nevyhovuje vysoká teplota ve finské sauně. Charakter sauny vychází z použití růžných bylinných esencí, které mají pozitivní vliv na naše zdraví.

Vybrat si můžete z těchto bylinných esencí:

Borovice - pomáhá při nachlazení, rýmě, dezinfikuje, má výrazné antiseptické účinky

Citron - snižuje krevní tlak, zlepšuje průchodnost dýchacích cest, příznivě působí na pleť

Eukalyptus - pomáhá při dýchacích potížích, bronchitidě, zánětech čelních dutin a pomáhá také při hojení ran

Máta - osvěžuje, povzbuzuje organismus, podporuje koncentraci a pozitivně ovlivňuje emocionální postoje

Masáže

Svěřte se do rukou našich šikovných masérů a uvolněte své tělo nebo si dopřejte nezapomenutelný relax u jedné z netradičních masáží. Spolupracujeme pouze se zkušenými maséry.                                                                                         Masáže je nutné objednat předem.

Vybrat si můžete z těchto masáží:

 • Aromaterapeutická - je nejstarší léčebnou metodou a pracuje v souladu see silami přírody - při této masáži dochází k uvolnění svalového tonusu, odplavování škodlivých zplodin metabolismu a vytváření psychické pohody, nezanedbatelné jsou i účinky kosmetické.
 • Relaxační - je určena jak pro fyzicky, tak i psychicky pracující klientelu a jejím účelem je navrátit tělu sílu, energii a psychickou pohodu. Ideální je spojit tuto masáž s pobytem v sauně.
 • Léčebná - tato masáž je určena především k odstranění chronických problémů ztuhlých zad a revmatických dlouhotrvajících bolestí, procvičení a uvolnění ztuhlých kloubů, odplavení toxických látek z těla a zlepšení fyzické kondice s využitím léčebných aromaolejů.
 • Anticelulitidová - je zaměřena na redukci otoku dolních končetin a prevence jeho vzniku - provádí se speciálním olejem a po skončení následuje zábal. Během terapie dochází k odplavování škodlivých zplodin látkové výměny.
 • Reflexní masáž nohou - základem této terapie je poznatek, že na plosce nohy se nacházejí nervová zakončení, která reagují na tlak a lze jimi pozitivně působit na funkci určitého orgánu nebo jeho části, což vede k okamžité reakci na zmírnění bolesti a ozdravení orgánu a celkové fyzické i psychické kondice.
 • Medová detoxikační - velice účinná metoda alternativní medicíny, jak se zbavovat toxických látek vyskytujících se v těle, a to jak na povrchu, tak i z hloubky tělesných tkání. Během terapie dochází k silnému prokrvení a stimulaci činnosti orgánů, pomáhá při léčbě rozmanitých nemocí způsobených vlivem stresu a nezdravého životního stylu.
 • Čokoládová - jedná se o kosmetickou masáž s mírně léčivými účinky především na pokožku. Kakao obsahuje přírodní antioxidanty zabraňující pronikání volných radikálů a chrání nás tak před zhoubnými nemocemi, podporuje tvorbu hormonů radosti a štěstí, což vede k zlepšení nálady a psychické rovnováhy.
 • Indická masáž hlavy - tradiční indická masáž hlavy, praktikovala se v Indii jako součást ayurvédského učení. Jedná se o léčivé ošetření hlavy, krku, ramen a horní části paží. Pomáhá při fyzické únavě i psychickém napětí a podrážděnosti.
 • Masáž horkými kameny - tato terapie využívá sálavého tepla, doteků a vůně aromatického oleje umocňující celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Má příznivý vliv na celkové uvolnění a ozdravení.
 • Havajská - tradiční masáž z Havajských ostrovů, která se od klasické léčebné masáže liší tím, že se při terapii používají také hmaty pomocí předloktí a loktů. Havajská masáž pomáhá odstranit svalové napětí, ztuhlost a bolest a navozuje tak hlubokou relaxaci.
 • Jávská - přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, regeneruje pokožku, přivolává spánek a celkově navozuje příjemnou náladu. Současně napomáhá lepšímu prokrvení a návratu žilní krve a mízy z periferií do oběhového centra.
 • Balinéská - tradiční masáž původem z exotického Bali s technikou jemnějšího tlaku. Na rozdíl od tradiční thajské masáže má ta z Bali silnější relaxační a akupresurní účinky.

Na přání je možné zajistit také Thajské masáže.

Díky nepříznivému počasí jsme nuceni golfové hřiště pro tuto sezónu uzavřít

První ročník Malevil Winterman úspěšně proběhl dne 18.10.2015 a zná abslutního vítěze.

Svatomartinské hody se pořádají u příležitosti svátku svatého Martina 11. listopadu, který tradičně symbolizuje ukončení podzimních měsíců a doby zrání vína a oznamuje příchod zimy. Přijďte ochutnat naše menu nebo si užít tento den i s přenocováním.

Aktualizovaná mapka areálu je na světě, tak se už u nás neztratíte

Zobrazit všechny akce

Připravili jsme pro Vás zajímavé akce

DĚTSKÉ GOLFOVÉ TÁBORY 2015

Slevy na ubytování pro držitele MAKRO karet

Nabídka aktivit a služeb Malevil

Malevilské restaurace

Fotogalerie
Jak nás hodnotí návštěvy

Libuše

Krásné okolí resortu, ochotný, příjemný personál, vynikající jídlo, ubytování vynikající - krásně zařízený pokoj, naprostá čistota....

Jan

Sauna Apartments - spacious, clean, cozy, very well equipped Quiet area in nice landscape Restaurant, Cousine, Breakfast Staff Simply absolutely no problem at all and worth the price

Ozgur

Super atmosféra. velmi čistý hotel

Gerz

Laskavé a pohostiné místo zaměřené na děti. Top servis k celkové spokojenosti!

 

 

Kontakty
 • Malevil s.r.o.
  Heřmanice v Podještědí 280
  471 25 Jablonné v Podještědí
 • +420 487 762 760 - Recepce hotel
 • +420 736 489 142 - Recepce hotel 
 • +420 487 762 107 - Recepce golf
 • +420 487 762 761 - Restaurace
 • +420 775 888 364 - Event 
 • +420 487 762 036 - Fax

 

Design & Development by

Nahoru