Partneři

Pokud máte www stránky a zájem vyměnit odkaz s náším webem, nabízíme Vám možnost spolupráce. Případné požadavky zasílejte na mail seo@aceit.cz.

Adresa odkazu:

Uspořádejte <a href="http://www.malevil.cz/" title="firemní akce">firemní akce</a > na ranči Malevil.

Partneři

Ubytování Brno - Hotel Avanti nabízí pohodlné ubytování v blízkosti městského centra až pro 200 osob. Konfereční prostory, salonky na pořádání kongresů, prezentací, seminářů, plesů a jiných společenských akcí. ONLINE rezervace

Ubytování Železná Ruda - apartmány, penziony a hotely v Železné Rudě na Šumavě.

Dovolenka s Hechter Slovakia.

Nevíte s něčím rady? Zde najdete veškeré technologie a postupy, které Vám pomohou při stavbě domu.Ekonomické stavění

Nízkoenergetické ekonomické stavby přímo pro Vás na míru.

Digitálna tlač - špičková veľkoplošná a maloplošná tlač i pre najnáročnejších klientov.

Hotel Bratislava - hľadáte biznis hotel podľa Vašich predstáv? Sme tu len a len pre Vás!

Pozemky - nákup a predaj poľnohospodárskych pozemkov na Záhorí.

Spodné prádlo - Jenifer.sk Vám ponúka spodné prádlo a luxusnú erotickú spodnú bielizeň pre dámy i pánov.

Penzion Zlín - kvalitní služby a pohodová atmosféra v rodinném penzionu.

Ekonomické stavby Ľudové príslovie hovorí – mám svoj dom, mám svoj hrad. A čo byt? Nie každý si môže dovoliť mať svoj dom. A tak je namieste otázka priam hamletovská – je mať vlastný byt menej, ako vlastniť svoj dom?!

Staviteľ rodinného domu musí čeliť veľkému množstvu rozhodnutia. Jedným z najzásadnejších je výber správnej Technólogie stavby

Koncepcia Pasivne stavby ktoré obstarávacie náklady sú porovnateľné s bežnými novostavbami, dokáže splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky a zároveň ušetriť až 90% nákladov na vykurovanie. Celoročná spotreba tepla je tak nízka, že dom nepotrebuje klasický systém vykurovania

Usporne domy - Pasívny dom umožňuje ušetriť až 90% nákladov na vykurovanie pri zachovaní vysokého štandardu bývania.

Rekonstrukcia rodinného domu I pre kvalitnú rekonštrukciu platí, že základom úspechu je kvalitná plánovanie. Poradíme Vám.

Nízkoenergetické stavby sú stavby, ktoré spadajú do kategórie vyznačujúci sa podľa miery úspory energiena zabezpečenie prevádzky hotového domu.

Murované domy Najobľúbenejšie a stále najčastejšie realizovanou technikou výstavby rodinných domov sú v našej krajine bezpochyby murované domy.

Ekonomické stavby a naše skúsenosti.

Rodinné bývanie Cieľom modernýchekonomických projektov staviebje zladiť všetky tieto vlastnosti do jedného celku a rodinne tak poskytnúť všetko, po čom túži.

Technický stavebný dozor Stavebným dozorom znamená odborný dozor nad vykonávaním stavby svojpomocne, vykonávaný osobou, ktorá má vysokoškolské vzdelanie stavebného alebo architektonického smeru alebo stredné vzdelanie stavebného smeru s maturitnou skúškou a najmenej 3 roky praxe pri vykonávaní stavieb

Občianske stavby - Podstatnú úlohu v samotnom návrhu týchto stavieb hrajú urbanistickej súvislosti, tzn. napojenie stavby na okolie, regulatívy, kontext. Jednotná idea návrhu reagujúce na stavebný program a možnosti miesta odsúva riešenie detailu až do posledných fáz.

Interiér bývania - Zariadiť celkový interiér domu či bytu tak, aby zodpovedal vašim individuálnym predstavám a zároveň spĺňal požiadavky na bezpečný a zdravý život nie je ľahká záležitosť. Poradíme.

Požičky na bývanie - Praktické i ekonomické informácie o možnostiach financovať rekonštrukcie i nové stavby.

Projektová dokumentacia Projektová dokumentácia je nevyhnutnou súčasťou každého stavebného projektu.

Ekonomicke stavby skúsenosti

S Duelem je účetnictví online hračka. Vaše účetní bude mocit bezproblémů pracovat z domova.

Mobilní telefony - vybírejte z široké nabídky mobilních telefonů v e-shopu Mobilni-telefony-biz.cz.

Levné mobilní telefony - kvalitní mobily za výhodné ceny nakoupíte v e-shopu Levne-mobilni-telefony.cz.

Váhy - váhy a vážící systémy pro domácnost, zdravotnictví, průmysl i dopravu.

Kvalitní pneumatiky na váš vůz nakupujte v e-shopu Centrumpneumatik.cz.

Bezpečnostní agentura High Security Plzeň zajišťuje technické služby Praha po celé České republice včetně lokalit Brno a Ostrava. Mezi speciality její bezpečnostní služby patří ochrana majetku osob v Praze i Plzni.

Safe Point Plzeň je bezpečnostní služba a agentura nabízející náhradní plnění Praha, ale i Brno nebo Ostrava. V rámci náhradního plnění je možné si vybrat úklidové práce Praha nebo technické služby.

Na webu Univerzita online najdete přednášky, zápisky a texty z vysoké školy na různá témata. Přednášky online z oboru právo, management nebo personalistika mohou být dobrým studijním zdrojem pro studenty jakékoli univerzity.

Výborný online článek o soutěži Euromanager můžete najít na stránce se zkušenostmi vítězného týmu Global Management Challenge z roku 2011. A pokud vás ekonomická tematika zajímá blíže, jsou k dispozici kromě Global Management Challenge i seminárky a Seminární práce na témata ekonomiky, personalistiky a managementu.

GMCHelper je stránka, kde lze najít v blogu tipy a strategie k mezinárnodní soutěži Global Management Challenge neboli Euromanager od vítězů ročníku 2011. Soutěž spočívá v řízení virtuální společnosti na světovém trhu a na stránce GMCHelper lze ke Global Management Challenge získat tipy, triky a návody nejen pro Euromanager Českou Republiku, ale i pro celý svět.

Dobrým zdrojem online informací o GMC je web o Global Management Challenge napsaný nejlepším týmem roku 2011 pro soutěžící v roce 2012. Euromanager je úspěšná celosvětová soutěž pro studenty a managery zajímající se o strategický management a řízení firmy. Bezpečnost soutěže je zajištěna použitím špičkového software.

Mezi nejlepší cizojazyčné stránky o GMC se řadí blog Global Management Challenge psaný v anglickém jazyce a určený pro všechny účastníky ročníku 2012. Na tomto blogu najdete i forum, kde se mohou soutěžící Global Management Challenge setkávat a vyměňovat si názory na simulaci.

Sjezdové lyže, dámské lyže, dětské lyže

Potřebujete opravit střechu? Chcete navrhnout střešní krytinu, nebo chcete zjistit aktuální informace o střechách a střešních krytinách? Navštivte internetový portál Krytiny-Strechy.cz. Zde najdete kompletní informace z oboru - katalog střešních krytin (obsahuje 99% všech krytin na šikmé střechy), katalog realizačních firem na práce na střechách, oborové články, novinky, akční slevy, inzerce. Veškeré střešní krytiny jsou navíc porovnatelné mezi sebou podle ceny, záruk, životnosti, sklonu.

Informace o tepelných izolacích a zateplování. To je web Izolace-Info.cz. Katalog tepelných izolací, oborové články, novinky, krátké zprávy, katalog realizačních firem. Dále zde najdete jedinečný nástroj: Kalkulátor zateplení stavebních konstrukcí - tzn. návrhy zateplení většiny stavebních konstrukcí podle ceny, součinitele prostupu tepla, tloušťky izolace. Výsledky jsou zatříděné podle jednotlivých kategorií dle ČSN, ve výsledcích najdete pro jednoduché srovnání všechny vhodné tepelné izolace dle katalogu tepelných izolací. .

easy-práce.cz - Nabídka práce, job, jobs - Denně nové nabídky práce od seriozních společností. Najděte novou práci ještě dnes!

Veškeré naše palubky jsou z kvalitních materiálů.

Už víte co umí hodinový manžel? Práce všeho druhu v domácnosti i na zahradě po celé Praze.

S různými pracemi u Vás doma Vám pomůže hodinový manžel. Přijedu k Vám po celé Praze.

Práci v domácnosti i na zahradě Vám zajistí hodinový manžel. Pro všechny Pražany.

Sledujte každý ten na ČT 1 Hodinový manžel. Co Vám hodinový manžel může vše nabídnout.

Žaluzie
Výroba, prodej a servis zastiňovací techniky se zaměřením na markýzy, rolety, všechny typy žaluzií a sítí proti hmyzu.

Kuchyně Dodáváme skříně na míru, vestavěné skříně, šatny, kuchyňské linky na míru a zakázkový nábytek. Nabízíme bezplatné zaměření a konzultaci u Vás doma. Krátké dodací lhůty a rychlé jednání.

Flash disky Nabídka CD a DVD médií a obalů, volantů k PC a gamepadů. Prodej MP3 přehrávačů, flash disků a ostatního hardwaru.

Zážitky Zážitky jsou kořením života a život je třeba žít. Nabízíme zážitky ve vzduchu, na zemi, ve vodě, luxusní auta a další. Pro jednotlivce i kolektivy.

Zahradní nábytek Internetový obchod s teakovým nábytkem všeho druhu. Nabízí interierový nábytek, ale také teakový nábytek na venkovní použití.

Laboratorní technika Prodej laboratorní techniky a materiálu pro lékařské laboratoře se zaměřením na oblasti klinické diagnostiky, molekulární biologie a biochemie.

Diamantové kotouče Výroba, prodej a servis pro veškeré diamantové nástroje, orovnávače a brusné kotouče.

Zkumavky Kvalitní laboratorní plasty pro laboratoře. Nabídka produktů pro PCR, pipetovacích špiček, zkumavek a dalšího laboratorního materiálu od společnosti Bioplastics.

Internetový obchod Tvorba internetového obchodu, SEO, marketingová propagace.

Pizzerie Pizzerie poblíž nákupního centra Hostivař. Součástí restaurace je příjemná zahrádka a dětský koutek.

Vedení účetnictví Poskytování učetních služeb včetně zastupování na úřadech, zpracování mezd a zakladání společností.

Kesla Prodej lesní techniky Kesla, Harvestorů Profiforest, secích strojů Tume Agri a kotoučových pil Kara.

Svítidla Velký výběr designových svítidel pro komerční objekty i domácnosti.

offroad doplnky

Bagety Prodej čerstvých baget, ovocných a zeleninových salátů, bio výrobků a kávy. Provozovna v Praze poblíž metra Křižíkova.

Terasy Etoile - Stavba venkovních dřevěných teras a podlah z prvotřídního exotického dřeva. Terasy na zakázku a jejich údržba.

Koberce Luxusní koberce s moderním designem od firmy Hronek Design s.r.o.

Zálohování GAUZY Specialista na řešení Virtualizace, VMware vSphere, SharePoint a Exchange Hosting, Project Server a Outsourcing ICT

Kontajnery Spoločnosť Touax ponúka obytné kontajnery, bunky a ďalšie modulové stavby.

Kontejnery Společnost Touax dodává obytné kontejnery, buňky a další modulové stavby.

Firma Střechy Novák se zaměřuje na vše co souvisí se střechou a střešním příslušenstvím - střechy na klíč, strešní krytiny (Bramac, KM Beta, Tondach), střešní okna (Velux), rekonstrukce střechy atd.

Stavební software Prodáváme programy pro stavebnictví. Mezi hlavní produkty patří soubor programů GEO5 pro zakládání staveb a geotechniku a FIN EC na statické výpočty stavebních konstrukcí.

Koupelny fotogalerie, koupelny inspirace V interiérovém centru MoDo v Průhonicích naleznete nabídku devíti prodejců nábytku a bytového příslušenství, kteří nabízí materiály pro vybavení koupelen, atraktivní kuchyně, sedací soupravy, jídelny, ložnice a další nábytek.

Autodíly Prodejna autodílů a náhradních dílů pro veškeré běžné typy vozů. Prodejna Jankovcova 27, Praha 7.

Sedací soupravy Špičkové kožené sedací soupravy italské značky Polo Divani. Pohovky nabízíme v 18 produktových řadách.

Účetnictví Kompletní služby v oblasti zpracování a vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování daňových přiznání.

CityBike Prague - půjčovna kol a tůry po Praze na kole Různé druhy cyklovyjížděk po Praze. Individuální půčování kol - od jedné hodiny až po celý den. Příznivé ceny, on-line rezervace.

Jazyková škola Praha Institut jazykového vzdělávání pořádá jazykové kurzy v angličtině, němčině, francouzštině, španělštině a ruštině. Jsme specialisté na jazykové kurzy pro firmy, kurzy v zahraničí, pomaturitní studium a překlady a tlumočení. Mimořádnou pozornost věnujeme kvalitě poskytovaných služeb a vztahům se zákazníky. Věříme v dlouhodobou spolupráci.

Norwit - Stavební stroje a technika
Společnost Norwit se specializuje na prodej, servis a pronájem malé stavební mechanizace a techniky. Dále nabízí diamantové nástroje a stroje, hutnicí techniku, pneumatické nářadí, elektrocentrály a čerpadla.

Transfer Energy - Prodej elektřiny Služby v oblasti energetiky a správy budov. Transfer Energy obchoduje s elektrickou energií a zajišťuje dodávky pro koncové zákazníky. Dále posyktuje kompletní služby facility management.

Pravidelné i jednorázové úklidy pro firmy a domácnosti. Společnost Delta Servis s.r.o. nabízí úklidové služby již od roku 1991 a poskytuje tak služby na nejvyšší profesionální úrovni. Mezi služby patří: mytí oken a výloh, čištěni koberců, mytí vysokotlakými čističi WAP, strojové čištění podlah, kompletní úklidy po malování a stavebních úpravách a další. V rámci úklidu domácnosti za Vás taktéž zajistíme praní a žehlení prádla, vyřešíme pravidelné pochůzky nebo pomůžeme s drobnými opravami v domácnosti.

Cestovní kancelář SMART travel nabízí dovolenou podle Vašich představ. Do široké škály našich nabídek patří zejména aktivní dovolené. Na léto si můžete vybrat cyklistické zájezdy a zájezdy na in-line brusle. Dále je velice oblíbený rafting. Zimní dovolenou můžete strávit v Alpách na lyžích, nebo na snowboardu. Zajímavou nabídkou jsou Wellness zájezdy, kdy se kombinuje relaxace a aktivní prožitek z dovolené.

Špičkové hodinky, které vynikají nad ostatními svým dokonalým zpracováním, nejmodernějšími technologiemi a nezaměnitelným vzhledem, nesou značku Davis. Davis nabízí dámské hodinky, které podtrhnou osobitý styl každé ženy a kvalitní pánské hodinky.

Firemní akce, teambuilding a firemní večírky patří akcím, které posilují motivaci kolektivu ve firmě a prohlubují vztahy mezi lidmi. Zážitky.cz nabízí zážitky do firem, kterým záleží na úspěchu.

Široký výběr produktů značky Old Man Emu. Kompletní podvozky, tlumiče, listová pera, vinutá pera a tlumiče řízení.

světelná reklama která Vám vyrazí dech a designové Prodejní stojany

Marketingový plán pro malé a střední firmy.

Pojištění pohledávek s extrémně výhodnými podmínkami. Nechte se pojistit u Kupegu a ušetřete tak spoustu nákladů.

Cornershop je přehledný Snowboard shop se zajímavou nabídkou zboží

Kompletní pořádání akcí a firemních večírků.

Překrásné svatební šaty

Hotel Sport Kralupy nad Vltavou nabízí firemní akce v lokalitě Praha

Široký výběr matrací - latexové, gelové matrace a další.

Doporučujeme si sjednat skvělý produkt - povinný ručení. Už se nemusíte namáhat do kamenných poboček, naše nová služba se jmenuje pojisteni automobilu. Vyzkoušejte náš jednoduchý kalkulátor, který vám pomůže zařídit porovnání povinného ručení .

19.11.2016 pořádáme ples ve stylu 30. let k 15. výročí otevření golfového hřiště. Vstupenky jsou k dispozici na hotelové recepci za 490 Kč a v ceně je bohatý raut a tombola. Večerem Vás bude provázet oblíbená kapela z České Lípy.

Zázemí resortu Malevil se rozrostlo o venkovní vířivou vanu. Tento špičkový výrobek od kanadské společnosti Arctic Spas je určen pro 4-5 osob a rezervace jsou možné od 10 do 23 hodin.

Nově zrekonstruované sruby ve skandinávském stylu Elbo, Viking, Langrem, Linderoth a Larsson mají zcela nové koupelny a jsou rozšířené o další ložnici, ze které můžete vstoupit francouzskými dveřmi rovnou na terasu.

Od 26.3.2016 jsme pro Vás připravili nový jídelní lístek, zároveň si budete moci od pátku 1.4.2016 opět každý víkend objednat svou oblíbenou pizzu.

Zobrazit všechny akce

Připravili jsme pro Vás zajímavé akce

DĚTSKÉ GOLFOVÉ TÁBORY 2016

Slevy na ubytování pro držitele MAKRO karet

Malevilské restaurace

Fotogalerie
Jak nás hodnotí návštěvy

Libuše

Krásné okolí resortu, ochotný, příjemný personál, vynikající jídlo, ubytování vynikající - krásně zařízený pokoj, naprostá čistota....

Jan

Sauna Apartments - spacious, clean, cozy, very well equipped Quiet area in nice landscape Restaurant, Cousine, Breakfast Staff Simply absolutely no problem at all and worth the price

Ozgur

Super atmosféra. velmi čistý hotel

Gerz

Laskavé a pohostiné místo zaměřené na děti. Top servis k celkové spokojenosti!

 

 

Kontakty
 • Malevil s.r.o.
  Heřmanice v Podještědí 280
  471 25 Jablonné v Podještědí
 • +420 487 762 760 - Recepce hotel
 • +420 736 489 142 - Recepce hotel 
 • +420 487 762 107 - Recepce golf
 • +420 487 762 761 - Restaurace
 • +420 775 888 364 - Event 
 • +420 487 762 036 - Fax

 

Nahoru