Koupání

Přírodní koupání nedaleko Malevilu

Pokud byste si rádi udělali výlet k rybníku nedaleko Malevilu, máme pro Vás několik doporučení.

Radvanecký rybník

Radvanecký rybník se rozkládá na severním okraji rekreační obce Sloup v Čechách, v širokém údolí Dobranovského potoka. V areálu koupaliště je k dispozici letní tábořiště s chatkami, restaurace, stánek, umývárny, sprchy s teplou vodou, WC venkovní i v budově a pro malé děti klouzačka do vody. Pláže jsou travnaté i písčité a dno koupaliště je písčité.

V půjčovně malých plavidel je k dispozici 8 loděk a pro majitele rybářských lístků je zde možnost zakoupení povolenek ke sportovnímu rybaření.Je zde písečná pláž, skluzavka do vody, aktivity pro děti.

Podropbné informace nalzente ZDE

Hamerský rybník

Rekreační středisko Hamr na Jezeře leží v nádherné oblasti nedaleko Stráže pod Ralskem. Je obklopeno několika vrchy - Hamerským špičákem s hradem Děvínem, Mlýnským vrchem a Chrástenským vrchem.

Podrobné informace nalzente ZDE

Mařenický rybník

Cvikovský rybník bývá také nazýván Kunratický či Lindavský. Leží na levobřežním bezejmenném přítoku Boberského potoka mezi Drnovcem a Kunraticemi, pod východními svahy hřbetu Dutý kámen.

Podrobné informace nalzente ZDE

Chrastenský rybník

Chrastenský rybník je největším rybníkem v okolí Osečné. Slouží k chovu ryb i k rekreaci.

Podrobné informace nalzente ZDE

Máchovo jezero

Máchovo jezero je největší vodní plochou severních Čech. Založil ho již v roce 1366 král Karel IV. Na jezeře jsou dva ostrůvky - Myší a Kachní, k nimž se váže několik místních pověstí. Ostrůvky jsou významnými ornitologickými lokalitami a vstup na ně je zakázán.

Podrobné informace nalzente ZDE

Kryté koupání nedaleko Malevilu - bazény a aquaparky

Plavecký bazén Liberec

Plavecký bazén Liberec se nachází na Tržním náměstí nedaleko centra Liberce. Nalzenete zde tobogány, parní komory, fitness, vířivka, vzduchová masážní lehátka, komplex vodních jeskyní, potápění. bazén má rozměry 50 x 20 m.

Podrobné informace nalzente ZDE

TRIXI Park v Großschoenau

Je to největší přírodní rekreační park v Sasku. Jedná se o tropický aquapark, který potěší malé i velké. Nabízí průtokový kanál, venkovní bazén a mnoho zábavy po celý den, protože komplex Trixi parku je velmi rozsáhlý. K dispozici je zejména orientální sauna,  venkovní koupaliště, rybník s lodičkami, bazény, bazénky a relaxační wellness centrum, vířivky, vodopády či protiproud. Návštěvníkům slouží ubytování, chatky, kemp, solárium, občerstvení.

Podrobné informace nalzente ZDE

Aquapark Babylon

Navštivte největší mimopražský krytý tématický vodní ráj s celoročním provozem ve stylu antických lázní.Ve třech vzájemně propojených halách je několik bazénů s cirkulací vody, vodními masážemi, protiproudovým kanálem, čtyřmi tobogány, z toho jeden speciální tzv. space-bowl, širokou skluzavkou a s relaxačními místy ve stylových jeskyních s akváriem.

Parní lázně jsou umístěny částečně v jeskynním labyrintu. Různé typy saun, vířivých van, solárií, masáží a přihřívané dětské brouzdaliště.

Podrobné informace nalzente ZDE

Aquapark Česká Lípa

Plavecký bazén se nachází v nedávno zrekonstruovaném sportovním areálu. Nabízí množství atrakcí - tobogan, skluzavky, masážní lůžka, masážní bazén, whirpool, dětský bazén, dětské brouzdaliště, divoká řeka, parní místnosti, bufet s příjemným posezením.

V areálu je také wellness centrum s moderní posilovnou a osobním trenérem, soláriem, programem spinning, bosu a jiné.

Podrobné informace nalzente ZDE

Nové slevy pro naše členy 20% na Čeladné a Kunětické hoře!

Od 18.4. bude na Malevilu každý víkend opět plně v provozu naše pec na pizzu

Přijeďte na Malevil strávit Velikonoce a využijte speciální balíček na ubytování, tradiční Velikonoční menu a v sobotu 19.4. 2014 můžete vzít zdarma děti na dětský den s názvem VELIKONOČNÍ ZAJÍC!

V létě Vám nabízíme ubytování na Malevilu již od 1 190,- Kč za noc! A v létě je na Malevilu opravdu co dělat

Zobrazit všechny akce

Připravili jsme pro Vás zajímavé akce

MALEVIL CUP - 21.6. 2014

DĚTSKÉ GOLFOVÉ TÁBORY 2014

Slevy na ubytování pro držitele MAKRO karet

Nabídka aktivit a služeb Malevil

Jak nás hodnotí návštěvy

Libuše

Krásné okolí resortu, ochotný, příjemný personál, vynikající jídlo, ubytování vynikající - krásně zařízený pokoj, naprostá čistota....

Jan

Sauna Apartments - spacious, clean, cozy, very well equipped Quiet area in nice landscape Restaurant, Cousine, Breakfast Staff Simply absolutely no problem at all and worth the price

Ozgur

Super atmosféra. velmi čistý hotel

Gerz

Laskavé a pohostiné místo zaměřené na děti. Top servis k celkové spokojenosti!

 

 

Kontakty
 • Malevil s.r.o.
  Heřmanice v Podještědí 280
  471 25 Jablonné v Podještědí
 • +420 487 762 760 - Recepce hotel
 • +420 736 489 142 - Recepce hotel 
 • +420 487 762 107 - Recepce golf
 • +420 487 762 761 - Restaurace
 • +420 736 489 146 - Event 
 • +420 487 762 036 - Fax

 

Design & Development by

Nahoru