Rauty, menu a buffety

NABÍDKA PRO FIREMNÍ SETKÁNÍ A AKCE

PODÍVEJTE SE ZDE NA NAŠÍ NOVOU NABÍDKU NA MENU,RAUTY A BUFETY

PODÍVEJETE SE NA NOVÝ JÍDELNÍ LÍSTEK

Pro stravování Vašich hostů poslouží restaurace na hlavní budově – pizzerie a hlavní restaurace nebo stylová Africká restaurace v její blízkosti. Součástí hlavní restaurace a restaurace Africké je letní terasa. Na hlavní restauraci dále naleznete rautovací místnost, krb a v pizzerii pec pro přípravu pizzy.

Kapacita k sezení

Hlavní restaurace – 52 míst + terasa 90 míst

Pizzerie – 58 míst

Africká restaurace – 61 míst + salónek 25 míst + terasa 50 míst

Kapacita celkem v létě - restaurace hlavní + pizzerie 160 míst, Africká restaurace 126 míst

Kapacita celkem v zimě - restaurace hlavní + pizzerie 110 míst, Africká restaurace 86 míst

Pro firemní setkání a akce Vám nabízíme možnosti výběru z našich rautů, bufetů a předem připravených menu či jídel a la carte.

MENU

Nabídka menu pro 10 až 30 osob. Vyberte si jednu z možností jednotného hlavního jídla za 230,-Kč nebo menu s výběrem ze tří hlavních jídel ve dvou cenových hladinách 290,- Kč a 350,- Kč. 

BUFET

Nabídka bufetů vhodná pro více než 25 osob ( vhodné pro počet do 80ti osob ). Bufety ve dvou cenových hladinách 230,- Kč a 290,- Kč se skládají z polévky, hlavního jídla s přílohami a dezertem, salátem či ovocem. 

RAUTY

Rauty pro hosty připravíme od počtu 30ti osob a podáváme je v rautovací místnosti, případně po dohodě kdekoli to bude možné. Nabízíme je ve třech cenových hladinách s možností doplnění dalšího sortimentu.

GRILOVÁNÍ

Na krytém i otevřeném grilu připravíme kvalitní masa, selátko, krůtu, kýtu nebo grilovaný raut, když počasí bude přát. Posezení na terase nebo v restauraci pod střechou.Selátko, krůta nebo vepřová kýta na venkovním grilu.

TÉMATICKÉ VEČERY

Vyberte si  z nabídky na unikátní večery z růzých míst na světě. Připravíme Vám orginální pokrmy, kapelu, výzdobu a tance spojené s konkrétním zemí. Vybírat si můžete z této nabídky

MEXICKÝ VEČER

Večerní program v mexickém stylu. Zajistíme pro Vás mexické tradiční pokrmy, doprovodnou originální kapelu. Bavit Vás a Vaše hosty budou styloví tanečníci a tanečnice. Chybět nebude ani mexická výzdoba.
Budete se cítit jako v Mexiku!

Složení rautu

guacamole - avokádová pasta; sopa de frijol - fazolová polévka; taquitos dorados de papa - kukuřičná tortilla plněná bramborovou kaší, zabalí se do tvaru flétny a osmaží se; ensalada de nopalitos - kaktusový salát; burritos metepec cerdo - pšeničná tortilla plněná vepřovou směsí; flautas de tinga - kukuřičná tortilla plněná speciální mexickou kuřecí směsí, zabalí se do tvaru flétny a osmaží se; tostadas de cochinita pibil - kukuřičná tortilla osmažená, navrch se položí speciální mexická vepřová směs, zalitá smetanou a posypaná sýrem; molletes - opečená čerstvá bageta, potřená fazolovou pastou, posypaná sýrem; arroz verde - zelená mexická rýže; pastel de zanahoria - mrkvový koláč

TURECKÝ VEČER

Zažijte na Malevilu chuť turecké kuchyně a prožijte celý večer za doprovodu arabské hudby a břišních tanečnic. Tradiční pokrmy pro Vás přichystají praví turečtí kuchaři.

Složení rautu

Studené předkrmy
Humous, Babaganuž, plněné vinné listy, feta salát, Tzazziky

Teplé předkrmy
Fatatajer – plněné taštičky se špenátem, Chissecigar – plněný sýr, Falafel –
vegetariánské karbanátky z cizrny a petrželky. Merges - jehněčí
párky

Hlavní jídlo
Mix Grill – Kebab – mleté maso na grilu, Tauke – kousky kuřecího masa
marinované na Libanonský způsob na špízu s cibulkou, Kuřecí Gyros

Dezert
Baklava
 

JAPONSKÝ VEČER

Japonská kuchyně je známá přípravou z čertsvých ingrediencí s minimální tepelnou úpravou, podávaná nejčastěji s rýží. Nedílnou součástí této kuchyně je v dnešní době stále populárnější SUSHI a na Malevilu Vám nyní rádi připravíme originální raut doplněný zajímavým programem, který Vás zavede do země vycházejícího slunce.

Složení rautu

4ks Nigiri sushi(2x ebi,2x losos)-rýže je vytvarovaná do bochánků širokých asi na

dva prsty a překryje se plátkem rybího masa, mořskými plody nebo vegetariánskou
ingrediencí

4ks Maki sushi(2x okurka,2x losos)-nejznámější klasická forma sushi
s jednodruhovou náplní

1ks Ura Maki(tuňák)-tento druh nepatří k tradičnímu sushi,byl vytvořen Japonci žijícími
v Kalifornii. Rolky jsou obvykle plněny kombinací rybího masa a vegetariánskými
surovinami, které uvnitř obalují řasu nori. Rolka je po obvodu dekorována sezamem nebo
Kaviárem

2x Futo Maki-podobně jako maki, ale náplň je vícedruhová, obvykle
ryba a zelenina 4xTemari(2x tamago,2x uzený losos)-kuličkové sushi
50g wakame salát-salát z mořských řas

19.11.2016 pořádáme ples ve stylu 30. let k 15. výročí otevření golfového hřiště. Vstupenky jsou k dispozici na hotelové recepci za 490 Kč a v ceně je bohatý raut a tombola. Večerem Vás bude provázet oblíbená kapela z České Lípy.

Zázemí resortu Malevil se rozrostlo o venkovní vířivou vanu. Tento špičkový výrobek od kanadské společnosti Arctic Spas je určen pro 4-5 osob a rezervace jsou možné od 10 do 23 hodin.

Nově zrekonstruované sruby ve skandinávském stylu Elbo, Viking, Langrem, Linderoth a Larsson mají zcela nové koupelny a jsou rozšířené o další ložnici, ze které můžete vstoupit francouzskými dveřmi rovnou na terasu.

Od 26.3.2016 jsme pro Vás připravili nový jídelní lístek, zároveň si budete moci od pátku 1.4.2016 opět každý víkend objednat svou oblíbenou pizzu.

Zobrazit všechny akce

Připravili jsme pro Vás zajímavé akce

DĚTSKÉ GOLFOVÉ TÁBORY 2016

Slevy na ubytování pro držitele MAKRO karet

Malevilské restaurace

Fotogalerie
Jak nás hodnotí návštěvy

Libuše

Krásné okolí resortu, ochotný, příjemný personál, vynikající jídlo, ubytování vynikající - krásně zařízený pokoj, naprostá čistota....

Jan

Sauna Apartments - spacious, clean, cozy, very well equipped Quiet area in nice landscape Restaurant, Cousine, Breakfast Staff Simply absolutely no problem at all and worth the price

Ozgur

Super atmosféra. velmi čistý hotel

Gerz

Laskavé a pohostiné místo zaměřené na děti. Top servis k celkové spokojenosti!

 

 

Kontakty
 • Malevil s.r.o.
  Heřmanice v Podještědí 280
  471 25 Jablonné v Podještědí
 • +420 487 762 760 - Recepce hotel
 • +420 736 489 142 - Recepce hotel 
 • +420 487 762 107 - Recepce golf
 • +420 487 762 761 - Restaurace
 • +420 775 888 364 - Event 
 • +420 487 762 036 - Fax

 

Nahoru